Scooby Doo 3. Bölüm

Scooby Doo

Scooby Doo

Scooby Doo 3. bölüm maceraları ile sizlerle. Kahramanlarımız arkadaşları Eric’i ziyaret etmek için yola çıkarlar. Profesör ve ekibi büyük bir sorunla karşılaşırlar. Eric ve arkadaşları bozuk olan programı düzeltmek için durmadan çalışırlar. Profesör programın tamir olmasını istemektedir. Profesör programın düzeltilmeden lazer çalışmaları olmayacağını söyler.

Çocuklardan biri bir anda yüksek sesle seslenir. Bilgisayarda değişik bir şey görür. Kendince bir şey bulduğunu sanır ama oysaki onları çok kötü sürpriz beklemektedir. scooby doo izle

Biri onların sistemini girip onların programlarını kontrol etmeye başlar. Lazer çalışır ve kendini bir hedef belirler. Belirlediği hedefe bir lazer gönderir. İşte bütün her şey o an başlar. Değişik bir Canavar ortaya çıkar ve oradaki Bilgisayarı kontrol eder. Profesör ve Eric güvenliği arayıp onlardan yardım almak ister ama Canavar o kadar güçlüdür ki bütün elektronik aygıtları kontrol eder.

Kahramanlarımız bütün bu olaylardan habersiz yollarına devam ederler. Scooby Doo ve Shaggy açıklığa daha fazla dayanamaz hep saati sorur dururlar. Scooby Doo ve en yakın arkadaşı Shaggy birlikte bilgisayar oyunu oynarlar. Kahramanlarımız Eric’in yanına gelirler ve beklemedikleri sürprizle karşılaşırlar. Kahramanlarımız olayı çözmek için iş başına geçerler.

Siz değerli çoçuklara, Scooby Doo 3. bölüm izleme fırsatını sunuyoruz. Yukarıda bu bölümde yaşanan maceraları biraz olsun özetlemeye çalıştık. Artık bu bölümü sizlerde merak ediyorsanız eğer, hemen çizgi film izleme sitemizden seyretmenizi öneriyoruz…

Bu Çizgi Film için gelen aramalar :